Organizátoři Akce


Partneři Akce


Další odkazy

M.S.QUATRO


M.S.QUATRO

Společnost M.S.QUATRO, s.r.o. byla založena v roce 2000 a již od svého počátku se specializuje na finanční poradenství pro širokou veřejnost. V praxi to znamená poradenství, sestavení finanční analýzy v rodině a konkrétní doporučení vhodných finančních produktů. Rozdíl oproti bankám, pojišťovnám a jiným finančním institucím spočívá v tom, že makléřská společnost spolupracuje s různými bankami, spořitelnami či pojišťovnami, a finanční poradce naší společnosti tak může klientovi doporučit produkty od těch institucí, které mají pro klienta a jeho aktuální finanční situaci to nejvýhodnější a nejefektivnější řešení.

 

Firemní vize

M.S.QUATRO - cesta Vaší finanční inteligence, nezávislosti a kvalitního života

 

Firemní poslání

Přinášíme lidem příležitost vzdělávat se a pracovat na sobě tak, aby dosáhli kvalitnějšího života a dokázali také pomáhat ostatním

Rozšiřováním informací umožňujeme rodinám i jednotlivcům orientovat se ve světě financí

Pozitivním přístupem a kvalitou práce jsme vzorem a inspirací

 

Firemní účel

Naším účelem je: Pomoci lidem vytvořit lepší budoucnost v oblasti jejich finanční stability.

My to děláme formou individuálních konzultací, zaměřených na vytvoření finančního plánu, za pomoci kterého si klient splní své potřeby, které vyplývají z jeho věku, dané životní situace a budoucích životních potřeb. 

 

Firemní filozofie

Společnost M.S.QUATRO, s.r.o. je nezávislá. Spolupracuje s mnoha finančními subjekty (banky, pojišťovny apod.), na prvním místě však vždy stojí zájem klienta. Společnost se řídí jednou ze základních myšlenek dobrého finančního poradce: „Ideální řešení pro konkrétního klienta nenajdete u jednoho finančního subjektu, ideální řešení potřeb klienta je většinou kombinací produktů různých subjektů“.

Více o M.S.QUARO, s.r.o. se dozvíte zde: msquatro.cz

Konáním akce podporujeme naše vinaře.