Organizátoři Akce


Partneři Akce


Další odkazy

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Organizátoři

Zakladateli a spolupořadateli dnes již tradičního Hustopečského masopustu na Turhandlích jsou společnosti M.S.QUATRO a Hotel RUSTIKAL.

M.S.QUATRO

M.S.QUATRO

Společnost M.S.QUATRO, s.r.o. byla založena v roce 2000 a již od svého počátku se specializuje na finanční, energetické a realitní poradenství pro širokou veřejnost. V praxi to znamená poradenství, sestavení finanční analýzy v rodině a konkrétní doporučení vhodných finančních produktů. Rozdíl oproti bankám, pojišťovnám a jiným finančním institucím spočívá v tom, že makléřská společnost spolupracuje s různými bankami, spořitelnami či pojišťovnami a finanční poradce naší společnosti tak může klientovi doporučit produkty od těch institucí, které mají pro klienta a jeho aktuální finanční situaci to nejvýhodnější a nejefektivnější řešení.

Více o M.S.QUATRO se dozvíte zde nebo msquatro.cz

HOTEL RUSTIKAL

HOTEL RUSTIKAL

Hotel RUSTIKAL, s.r.o. byl vybudován v roce 1996 nad původním sklepením Habánských sklepů, které pochází z 16. století. V těchto historických prostorách najdete stylovou vinárnu a vinný sklep, nad nimi potom restauraci a letní terasu. V rámci hotelu se nachází také pizzerie Esperienza. Hotelový komplex nabízí ubytovací kapacitu pro 200 hostů.

Více o hotelu RUSTIKAL se dozvíte zde nebo  rustikal.cz

Konáním akce podporujeme naše vinaře.