2023

Ani silný vítr, ani teploty kolem bodu mrazu neodradily návštěvníky Hustopečského masopustu na Turhandlích. Navzdory počasí se zde totiž sešla téměř tisícovka návštěvníků, z toho zhruba stovka maskovaných účastníků.

Už třináctý ročník akce, jejímž pořadatelem jsou hustopečské firmy M.S.QUATRO a Ho...

Více zde

2020

První únorovou sobotu zaplavaly ulici Na Hradbách fašaňkové masky. Za krásného slunečného počasí se konal již dvanáctý roční akce Hustopečský masopust na Turhandlích. Okolo osmi set návštěvníků se přišly pobavit s lidovým vypravěčem Frantou Uherem a poslechnou vystoupení kapel Noví Kaskadéři a Pool...

Více zde

2019

V sobotu 2. února se uskutečnil již jedenáctý ročník Hustopečského masopustu na Turhandlích. Přestože v týdnu před akcí padaly teploty hluboko pod nulu, v den konání fašanku se počasí umoudřilo.

Osobitý humor Franty Uhra a vystoupení Jožky Šmukaře s cimbálovou muzikou pobavilo účastníky akce. Hezk...

Více zde

2018

Ročník 2018 se konal v sobotu 3. února. Počet návštěvníků přesáhl tisícovku. Konal se i tradiční fašankový průvod, do kterého se zapojilo více než šedesát masek. Před polednem proběhlo slosování tomboly o hodnotné ceny. Letos byly ve hře lednice, kávovar, nářadí, jehně a další.

A v čem byl desátý...

Více zde

2017

Hustopečský masopust přilákal stovky návštěvníků Vidět na jednom místě americké indiány, klokany, samuraje anebo gejšu? Takovou jedinečnou možnost měli návštěvníci devátého ročníku Hustopečského masopustu na Turhandlích v sobotu 4. února. Stovky zájemců, které neodradilo počasí, jenž si s námi v prv...

Více zde

1 2